Oddychając klarownym oczyszczonym powietrzem, zwiększamy swoją zdolność koncentracji, a tym samym podnosimy naszą wydajność, czujemy się mniej zestresowani, mniej zmęczeni. Zdrowe powietrze gwarantuje nam lepszą odporność, chroni przed chorobami i powoduje, że wolniej się starzejemy! Warto zwrócić uwagę w naszym sklepie na produkty firmy OPUS. 

Oczyszczacz Fellowes AeraMax DX55 Oczyszczacz Fellowes AeraMax DX55
Producent: FELLOWES
Cena:

1 326,84 zł

Cena netto: 1 078,73 zł

Oczyszczacz Fellowes AeraMax DX55, powystawowy /9393501/ Oczyszczacz Fellowes AeraMax DX55, powystawowy /9393501/
Producent: FELLOWES
Cena:

736,00 zł

Cena netto: 598,37 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz Fellowes AeraMax DX95 Oczyszczacz Fellowes AeraMax DX95
Producent: FELLOWES
Cena:

1 380,70 zł

Cena netto: 1 122,52 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz i Nawilżacz Powietrza ACC 55 /IDACC55/ Oczyszczacz i Nawilżacz Powietrza ACC 55 /IDACC55/
Producent: OPUS
Cena:

2 953,85 zł

Cena netto: 2 401,50 zł

Oczyszczacz powietrza Boneco P500 Oczyszczacz powietrza Boneco P500
Producent: BONECO
Cena:

2 465,94 zł

Cena netto: 2 004,83 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 15 Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 15
Producent: OPUS
Cena:

1 529,65 zł

Cena netto: 1 243,62 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 15, powystawowy /IDAP15/ Oczyszczacz powietrza IDEAL AP 15, powystawowy /IDAP15/
Producent: OPUS
Cena:

1 279,00 zł

Cena netto: 1 039,84 zł

Oczyszczacz Powietrza OPUS Aeroprime Q Oczyszczacz Powietrza OPUS Aeroprime Q
Producent: OPUS
Cena:

778,85 zł

Cena netto: 633,21 zł

szt.
zobacz więcej

Oczyszczacze powietrza z filtrami HEPA to niemal 100% czystego powietrza.

Produkty takie jak oczyszczacz powietrza Fellowes to doskonałe rozwiązanie dla osób od lat borykających się z alergiami. Powietrze w naszych biurach, gabinetach i domach może okazać się bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz! Tu z pomocą przychodzą producenci oczyszczaczy powietrza. Zakupione w naszym sklepie internetowym oczyszczacze powietrza wyposażone są w specjalne filtry True HEPA, które są w stanie wyłapać blisko 100% zanieczyszczeń zawierających wirusy, pleśnie, drobnoustroje, różnego rodzaju pyłki, roztocza i alergeny, czyli wszystko to, co skutecznie utrudnia choćby swobodne oddychanie. Są w stanie wyłapać i skutecznie usunąć cząstki o wielkości nawet 0,3 mikrona. Także dym papierosowy tak skutecznie przecież przenikający i osadzający się w każdym zakamarku pomieszczenia, nieprzyjemne zapachy zwierząt czy chemicznych oparów. Oczyszczacze powietrza są bezpieczne, proste w użyciu i ciche. Są rewelacyjnym rozwiązaniem dla alergików i astmatyków. Warto zadbać o czyste powietrze wokół nas. Wielu ludzi cierpi bowiem z powodu alergii, problemów z oddychaniem, nieżytu nosa, kaszlu czy astmy. Ogrom ludzi narzeka z powodu przeróżnych dolegliwości oddechowych. Wielokrotnie nawet nie zdajemy sobie sprawy, że przyczyną naszego słabego samopoczucia jest właśnie zanieczyszczone otaczające nas powietrze. Stosując oczyszczacze powietrza, mamy szansę uwolnić się od wielu przykrych doznań takich jak swędzenie oczu czy cieknący z powodu alergicznego kataru nos.

Warto zadbać o czyste powietrze poprzez oczyszczacz

Oczyszczacz powietrza Opus to wybór dla osób z nie co większym budżetem, gdyż producent. Jeżeli chcesz otaczać się zdrowym, czystym powietrzem koniecznie zakup jeden z wymienianych przez nas producent, możesz sięgnąć dalej i wybrać dodatkowo oczyszczacz powietrza IDEAL gdzie firma IDEAL równie od wielu lat jest na rynku związanym z oczyszczaczami i dbaniem o nasze powietrze.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz oczyszczacze powietrza dostosowane do różnej wielkości pomieszczeń, tak by były energooszczędne i optymalnie wykorzystane i dopasowane do wielkości Twojego biura czy domu. Jakość oczyszczaczy potwierdzają certyfikaty AHAM i ECARF jako dowód, że są produktami walczącymi o lepszą jakość życia dla alergików i dla każdego z nas!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl