Czym byłaby firma bez możliwości wystawienia faktury? Dzięki drukom akcydensowym do faktur VAT i rachunków jest to możliwe. Stanowią one podstawę w każdym sklepie lub lokalu usługowym.

Druk "Dowód sprzedaży - paragon" A7 1051 TYPOGRAF Druk "Dowód sprzedaży - paragon" A7 1051 TYPOGRAF
Producent: TYPOGRAF
Cena: 2,80 zł (netto: 2,28 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "Faktura RR" 185-3n A5 MICHALCZYK I PROKOP /185-3/ Druk "Faktura RR" 185-3n A5 MICHALCZYK I PROKOP /185-3/
Cena: 10,35 zł (netto: 8,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "Faktura VAT Brutto" A5 MICHALCZYK I PROKOP /124-3E/ Druk "Faktura VAT Brutto" A5 MICHALCZYK I PROKOP /124-3E/
Cena: 10,00 zł (netto: 8,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "Faktura VAT Brutto" jednostawkowa TYPOGRAF 01010 Druk "Faktura VAT Brutto" jednostawkowa TYPOGRAF 01010
Producent: TYPOGRAF
Cena: 8,50 zł (netto: 6,91 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "Faktura VAT Netto" A5 1124 TYPOGRAF /01124/ Druk "Faktura VAT Netto" A5 1124 TYPOGRAF /01124/
Producent: TYPOGRAF
Cena: 9,10 zł (netto: 7,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "Faktura Wewnętrzna" A5 1130 TYPOGRAF Druk "Faktura Wewnętrzna" A5 1130 TYPOGRAF
Producent: TYPOGRAF
Cena: 6,00 zł (netto: 4,88 zł )
szt.
zobacz więcej

Druki do faktur VAT i rachunków

Często robiąc zakupy w sklepach, np. budowlanych sprzedawcy pytają nas czy mają wystawić rachunek czy fakturę. Nie każdy jednak wie na czym polega wystawianie faktur lub rachunków i czym różnią się te dokumenty. Szczególnie osoby, które dopiero startują z prowadzeniem firmy i nie miały do czynienia z księgowością, mają z tym problem. Różnica pomiędzy rachunkiem a fakturą jest tak naprawdę całkiem prosta. Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą ma obowiązek dokumentować swoją sprzedaż (towarów czy usług). Jeśli przedsiębiorca jest podatnikiem VAT, to w tym celu wystawia faktury, jeśli natomiast zrezygnował z płacenia VAT-u, czyli nie jest tzw. VAT-owcem – sprzedaż dokumentuje za pomocą rachunku. Oba dokumenty wyglądają podobnie, z tym, że na rachunku nie ma kwot podatku VAT.

Profesjonalne i markowe druki akcydensowe

W naszym sklepie internetowym biurozakupy.pl znajdziesz wszelkie druki akcydensowe, które pomogą Ci m.in. w prowadzeniu firmy. Jeśli więc często wystawiasz swoim klientom rachunki i faktury VAT, to właśnie trafiłeś w odpowiednie miejsce. Mamy naprawdę spory wybór arkuszy renomowanych marek MICHALCZYK & PROKOP oraz TYPOGRAF, wśród których są różne formaty druków. Możesz mieć pewność, że rachunek potwierdzający dokonanie sprzedaży lub wykonanie usługi będzie zawierał wszystkie niezbędne elementy takie jak np. imiona i nazwiska (nazwę lub firmę), adresy sprzedawcy i kupującego bądź wykonawcy i odbiorcy usługi, datę wystawienia oraz kolejny numer rachunku, określenie rodzaju i ilości towarów lub wykonanych usług oraz ich ceny jednostkowe oraz ogólną sumę należności przedstawioną liczbowo i słownie. Z kolei na fakturze znajdziesz wszelkie określone przepisami elementy: kolejny numer faktury, dane sprzedawcy i nabywcy (imię i nazwisko, nazwa skrócona, adres, NIP), datę wystawienia i sprzedaży, termin płatności i formę zapłaty, nazwę towaru lub usługi oraz miarę i ilość sprzedawanego towaru, cenę jednostkową, wartość netto, stawkę podatku VAT, kwotę podatku oraz wartość brutto. Z naszymi drukami możesz być pewien, że w oczach klientów będziesz zawodowym profesjonalistą.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Shoper Paczkomaty) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl