Opcje przeglądania

Czym byłaby firma bez możliwości wystawienia faktury? Dzięki drukom akcydensowym do faktur VAT i rachunków jest to możliwe. Stanowią one podstawę w każdym sklepie lub lokalu usługowym.

Druk ""Faktura VAT Netto"" 2/3 A4 1005 TYPOGRAF" /01005/ Druk ""Faktura VAT Netto"" 2/3 A4 1005 TYPOGRAF" /01005/
Producent: TYPOGRAF
Cena:

15,15 zł

Cena netto: 12,32 zł

szt.
zobacz więcej
Druk "Faktura VAT Netto" A4 MICHALCZYK I PROKOP /100-1E/ Druk "Faktura VAT Netto" A4 MICHALCZYK I PROKOP /100-1E/
Cena:

30,35 zł

Cena netto: 24,67 zł

szt.
zobacz więcej

Druki do faktur VAT i rachunków

Często robiąc zakupy w sklepach, np. budowlanych sprzedawcy pytają nas czy mają wystawić rachunek czy fakturę. Nie każdy jednak wie na czym polega wystawianie faktur lub rachunków i czym różnią się te dokumenty. Szczególnie osoby, które dopiero startują z prowadzeniem firmy i nie miały do czynienia z księgowością, mają z tym problem. Różnica pomiędzy rachunkiem a fakturą jest tak naprawdę całkiem prosta. Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą ma obowiązek dokumentować swoją sprzedaż (towarów czy usług). Jeśli przedsiębiorca jest podatnikiem VAT, to w tym celu wystawia faktury, jeśli natomiast zrezygnował z płacenia VAT-u, czyli nie jest tzw. VAT-owcem – sprzedaż dokumentuje za pomocą rachunku. Oba dokumenty wyglądają podobnie, z tym, że na rachunku nie ma kwot podatku VAT.

Profesjonalne i markowe druki akcydensowe

W naszym sklepie internetowym biurozakupy.pl znajdziesz wszelkie druki akcydensowe, które pomogą Ci m.in. w prowadzeniu firmy. Jeśli więc często wystawiasz swoim klientom rachunki i faktury VAT, to właśnie trafiłeś w odpowiednie miejsce. Mamy naprawdę spory wybór arkuszy renomowanych marek MICHALCZYK & PROKOP oraz TYPOGRAF, wśród których są różne formaty druków. Możesz mieć pewność, że rachunek potwierdzający dokonanie sprzedaży lub wykonanie usługi będzie zawierał wszystkie niezbędne elementy takie jak np. imiona i nazwiska (nazwę lub firmę), adresy sprzedawcy i kupującego bądź wykonawcy i odbiorcy usługi, datę wystawienia oraz kolejny numer rachunku, określenie rodzaju i ilości towarów lub wykonanych usług oraz ich ceny jednostkowe oraz ogólną sumę należności przedstawioną liczbowo i słownie. Z kolei na fakturze znajdziesz wszelkie określone przepisami elementy: kolejny numer faktury, dane sprzedawcy i nabywcy (imię i nazwisko, nazwa skrócona, adres, NIP), datę wystawienia i sprzedaży, termin płatności i formę zapłaty, nazwę towaru lub usługi oraz miarę i ilość sprzedawanego towaru, cenę jednostkową, wartość netto, stawkę podatku VAT, kwotę podatku oraz wartość brutto. Z naszymi drukami możesz być pewien, że w oczach klientów będziesz zawodowym profesjonalistą.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl