Bezpieczeństwo to podstawa warta każdej ceny. Odpowiedni przepływ informacji, może uchronić przed uszczerbkiem na zdrowiu, kradzieżą lub zniszczeniem mienia, lub po prostu znacznie ułatwić Ci pracę. Nasz sklep internetowy oferuje Ci narzędzie do usprawnienia ów przepływu informacji za niską cenę. Etykiety ochronne, to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale przede wszystkim prosty i skuteczny sposób na zabezpieczenie Twojego mienia, dokumentów i danych. Pod jednym hasłem „etykiety zabezpieczające” kryje się kilka rozwiązań, a każde z nich jest genialne w swej prostocie.

Etykiety ochronne i zabezpieczające

Bezpieczeństwo przede wszystkim – etykiety ochronne i zabezpieczające

Wybierz te odpowiednie dla siebie spośród różnych rozmiarów, kształtów i kolorów. Jeśli pragniesz oznaczyć swój sprzęt elektroniczny, przydadzą Ci się srebrne etykiety znamionowe do laptopów, maszyn, komponentów i wielu innych. Są trwałe i prezentują się one niezwykle elegancko. Natomiast jeśli Twoją bolączką jest ochrona dokumentów, mienia, informacji zawartych na płycie CD, zaplombuj je za pomocą specjalnej etykiety ochronnej, która działa nie tylko jako ostrzeżenie, ale i dowód przywłaszczenia! Próba jej zdarcia przez osobę niepowołaną zakończy się fiaskiem, albowiem jest ona niezwykle trwała. Potencjalny rabuś odlepi w takim przypadku jedynie wierzchnią warstwę etykiety, a właściwa warstwa wciąż pozostanie na swoim miejscu, informując Cię o próbie jej naruszenia. Ponadto, na etykiecie ochronnej po upływie 24h pojawi się napis STOP. To z pewnością pomoże Ci udowodnić, że mienie zostało niesłusznie przywłaszczone.

Etykiety ochronne i zabezpieczające w najlepszych cenach 

Za popularnością marki AVERY stoi znakomita jakość jej produktów. Przekonasz się o niej testując etykiety Heavy Duty, które są nie tylko wodoodporne, ale i niestraszne im różnice temperatur, tłuste zabrudzenia, ciężko je również podrzeć. Użyjesz ich w każdych warunkach bez obawy, że ulegną zniszczeniu, a ostrzeżenia i informacje staną się nieczytelne.  W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz etykiety odpowiednie dla siebie, a za pomocą dostępnego na stronie producenta AVERY, bezpłatnego oprogramowania, zaprojektujesz i wydrukujesz na nich indywidualną grafikę!

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl