Opcje przeglądania

List przewozowy to podstawa dla każdej firmy świadczącej usługi logistyczne. Zawiera on bowiem wszystkie informacje dotyczące transportu danego towaru. Druki CMR to najważniejsze dokumenty dla każdego przewoźnika.

Druk "CMR" 3 kopie A4 MICHALCZYK I PROKOP /800-1/ Druk "CMR" 3 kopie A4 MICHALCZYK I PROKOP /800-1/
Cena:

39,95 zł

Cena netto: 32,48 zł

szt.
zobacz więcej
Druk "CMR" 4-odc A4 1173 TYPOGRAF /01173/ Druk "CMR" 4-odc A4 1173 TYPOGRAF /01173/
Producent: TYPOGRAF
Cena:

23,45 zł

Cena netto: 19,07 zł

szt.
zobacz więcej
Druk "CMR" 5 kopii A4 MICHALCZYK I PROKOP /800-3/ Druk "CMR" 5 kopii A4 MICHALCZYK I PROKOP /800-3/
Cena:

43,15 zł

Cena netto: 35,08 zł

szt.
zobacz więcej
Druk "List Przewozowy Krajowy" 4-odcink A4 TYPOGRAF Druk "List Przewozowy Krajowy" 4-odcink A4 TYPOGRAF
Producent: TYPOGRAF
Cena:

23,95 zł

Cena netto: 19,47 zł

szt.
zobacz więcej

List przewozowy do wypełnienia gotowy

Ten specyficzny rodzaj druku jest szczególnie przydatny w logistyce. List przewozowy zawiera bowiem fizyczny spis materiałów przesyłanych przy pomocy transportu lądowego, wodnego lub powietrznego, również transportu multimodalnego, czyli oznaczającego przewóz osób lub towarów, przy użyciu dwóch lub więcej rodzajów transportu. Taki list przewozowy zawiera zazwyczaj adres sprzedawcy i adres docelowy, numer zamówienia, rodzaj przewożonego towaru oraz ilość i cenę jednostkową. W niektórych przypadkach jest potwierdzony certyfikatem zgodności, wystawionym przez wewnętrzną lub zewnętrzną jednostkę sprawdzającą. List przewozowy jest niezmiernie ważnym dokumentem dla kierowcy, ponieważ stanowi niejednokrotnie podstawę dla służb celnych do kontroli i pobierania opłat od wartości przewożonego towaru.

Czym jest list przewozowy?

Listy przewozowe to dokumenty określające warunki umowy o przewóz przesyłek towarowych. Zazwyczaj sporządzają je wspólnie nadawca przesyłki i przewoźnik, który stwierdza na nich przyjęcie przesyłki do transportu, a następnie wydaje nadawcy kopię takiego listu. Najczęściej list przewozowy jest sporządzany w czterech egzemplarzach. Jeśli więc jesteś kierowcą w firmie lub zajmujesz się logistyką, na pewno wiesz, że bez listu przewozowego ani rusz. Najważniejszy jest oryginał listu – towarzyszy przesyłce podczas całego procesu przewozu – na nim lub na tzw. cedule (czyli egzemplarzu dla przewoźnika) dokonywane jest pokwitowanie odbioru. Wiedząc jak ważny jest taki dokument w wielu firmach, proponujemy zaopatrzyć się w ten szczególny rodzaj listu właśnie u nas. Marki takie jak MICHALCZYK i PROKOP oraz TYPOGRAF zadbały o najwyższą jakość i standard arkuszy. Dzięki tym drukom łatwiej Ci będzie zarządzać transportem i przesyłką towarów do Twoich klientów. Jesteśmy przekonani, że wśród kilku modeli listów przewozowych wybierzesz taki na miarę Twoich potrzeb.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl