Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego i zamów etykiety zabezpieczające Avery. Naklej etykietę na dowolną rzecz, którą chcesz chronić, a każda próba jej odlepienia zostanie zauważona! Otóż osoba próbująca przywłaszczyć sobie przedmiot odlepi jedynie wierzchnią warstwę etykiety, natomiast właściwa warstwa pozostanie na swoim miejscu! Ponowne nalepienie odklejonej warstwy będzie już niemożliwe, co na pewno zdziwi potencjalnego rabusia.

To co, że leży? Stop kradzieży! Zabezpiecz swoją własność etykietą — plombą Avery

Jedną z najważniejszych zasad w biznesie i w życiu jest zasada ograniczonego zaufania. Któż z nas boleśnie nie przekonał się o tym na własnej skórze? Niejednokrotnie nasza ufność i wiara w dobrą wolę innych ludzi kosztuje nas dużo pieniędzy. Chcesz w tani i niezwykle prosty sposób zabezpieczyć się przed negatywnymi skutkami ludzkiej chciwości? Po 24 godzinach od rozwarstwienia się etykiety ukaże się na niej napis STOP. Dzięki temu nie będziesz miał wątpliwości, że dana rzecz znajduje się w niewłaściwych rękach. Jeśli chcesz chronić swoją prywatność, etykieta — plomba to rozwiązanie dla Ciebie.

Wypróbuj etykiety do plombowania komputerów, maszyn, płyt CD i dokumentów

Czasami znajdujesz się w sytuacji, kiedy musisz przekazać komuś bardzo ważną, poufną dokumentację lub zwyczajnie nie życzysz sobie, aby osoba niepowołana miała dostęp do przekazywanych przez Ciebie treści. Nanieś etykietę zabezpieczającą na teczkę, kopertę, koszulkę foliową czy pudełko z płytą CD i bądź spokojny o przekazywane w nich informacje. Ten niepozorny element skutecznie odstraszy ciekawskich, a w ostateczności ujawni każdą próbę ingerencji w dokumenty. Jeśli podejrzewasz kogoś złe intencje, ale nie jesteś w stanie go przyłapać na gorącym uczynku, etykieta — plomba rozwiąże ten problem. Wśród zalet plomb Avery należy też wymienić to, że są one niebywale trwałe. Te wykonane z folii poliestrowej etykiety są odporne na podarcie, brud, smar, tłuste plamy, wodę, a także różnice temperatur od -20st C do 80st C! Jest to ostateczna gwarancja, że etykieta w każdych warunkach spełni swoje najważniejsze zadanie, czyli pozostanie na swoim miejscu i sprawi, że każda próba ingerencji zostanie natychmiastowo zdemaskowana, bez możliwości odwrotu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl