Opcje przeglądania

Ewidencja przebiegu samochodu i karta drogowa to tylko dwa z wielu druków akcydensowych związanych ze środkami transportu. Dzięki nim wszystkie informacje dotyczące pojazdu będą w jednym miejscu. Karta drogowa to niezwykle przydatny druk dla każdej firmy transportowej.

Druk "Umowa Kupna Sprzedaży Pojazdu" TYPOGRAF /01169/ Druk "Umowa Kupna Sprzedaży Pojazdu" TYPOGRAF /01169/
Producent: TYPOGRAF
Cena:

13,49 zł

Cena netto: 10,97 zł

szt.
zobacz więcej
Druk offsetowy karta rowerowa A7 TYPOGRAF /02314/ Druk offsetowy karta rowerowa A7 TYPOGRAF /02314/
Producent: TYPOGRAF
Cena:

5,25 zł

Cena netto: 4,27 zł

szt.
zobacz więcej

Druki akcydensowe do środków transportu

Środkiem transportu można by było nazwać maszyny typu samochody dostawcze, autobusy, tramwaje, pociągi czy metro dzięki którym możliwe będzie transportowanie towaru bądź ludzi z miejsca na miejsce. W naszym sklepie oferujemy druki, które przyczynią się do szczegółowego zapisu czynności z którymi na co dzień zmierzamy się w każdej firmie. Każdy pracodawca ma prawo egzekwować od pracownika udokumentowania przydzielonych mu obowiązków w pracy.

Karta drogowa, ewidencja przebiegu pojazdu i inne druki akcydensowe

Druki zostały wykonane z papieru offsetowego, który na długi czas zachowuje trwałość i odporność na blaknięcie. Druk "Ewidencja Przebiegu Pojazdu i Kosztów Eksploatacji Samochodu" przydatny jest podczas tworzenia kosztów użytkowania pojazdu. Druk "Karta Drogowa" służy do zapisu i kontroli czasu przejazdu dla samochodów osobowych i ciężarowych. Druk "Książka Sanitarna Środka Transportu" jest koniecznością w sytuacji gdy samochód przewozi produkty spożywcze. Zobowiązuje to do notowania rodzaju przewożonego towaru, wykonanych czynności sanitarnych tzn. jakimi środkami czystości posługiwano się w danej chwili. Jeśli jesteś na etapie kupna bądź sprzedaży samochodu, w naszym sklepie internetowym znajdziesz Druk "Umowa Kupna Sprzedaży Pojazdu", który okaże się być bardzo pomocny w danej sytuacji. W bloczku znajduje się 40 kartek formatu A4. Jeśli w Twojej firmie często rzeczy zmieniają właścicieli tym samym swoje miejsce dotychczasowe. Przydatne okażą się druki "Zmiana Miejsca Użytkowania Środka Trwałego" dzięki temu przedmiot zmieniający właściciela zostaje udokumentowany na specjalnym dokumencie i podpisany przez odbierającego. Druk zawiera 40 klejonych arkuszy formatu A6. Jak się okazuje każdą wykonywaną czynność należy odnotować w odpowiednim druczku, który jak by niebyło będzie dowodem na naszą sumiennie wykonywaną pracę.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl