Opcje przeglądania

Papier fotograficzny jest niezbędnym materiałem w każdym punkcie usługowym oferującym fotograficzne wydruki. Znacząco różni się on od zwykłego papieru do drukarek i przystosowany jest do pracy ze sprzętem najwyższej jakości.

Papier do wydruków fotograficznych 

W gąszczu wielu rodzajów artykułów papierniczych możemy znaleźć tzw. papiery specjalistyczne. W tej kategorii umieściliśmy m.in. papier fotograficzny, który – choć przeznaczony dla wąskiej specjalizacji, jaką jest fotografia – może być przydatny nie tylko dla osób profesjonalnie zajmujących się zdjęciami. Papier fotograficzny jest materiałem światłoczułym w postaci papieru pokrytego światłoczułą warstwą zawiesiny chlorków lub bromków srebra w żelatynie. Brzmi groźnie dla laika, ale dzięki temu możemy oglądać piękne fotografie. Obecnie stosowane są dwa typy podłoża: papierowe oraz polietylenowe. Przy podłożu papierowym pomiędzy żelatyną a papierem dodatkowo stosowana jest warstwa siarczanu baru zwiększająca współczynnik odbicia światła. Jedną z cech papierów fotograficznych czarno-białych jest ich kontrastowość – może ona być stała lub zmienna zależna od widma światła naświetlającego. Papiery stałogradacyjne produkowane są w różnych stopniach gradacji (od miękkich do bardzo kontrastowych). Ponadto produkuje się papiery o różnych formach powierzchni, np. błyszczące, matowe, półmatowe, jedwabiste itp. Między innymi na podstawie tych ostatnich cech możesz wybrać coś dla siebie właśnie w naszym sklepie internetowym.

Papier fotograficzny do drukarek atramentowych 

Kupując na biurozakupy.pl masz pewność, że produkty, które od nas otrzymujesz spełniają Twoje wymagania. Nie inaczej jest w przypadku papieru fotograficznego. Marka KW TRADE, której produkty można znaleźć w tej kategorii zadbała o to, żeby jakość fotografii była najwyższa. Specjalnie dla Ciebie i Twoich potrzeb wyselekcjonowaliśmy najlepsze papiery fotograficzne. Przykładowy produkt to papier foto GRAND yellow one premium 230g, którego powierzchnia jest super błyszcząca i śnieżnobiała. Papier nie przepuszcza wody oraz szybko schnie. Przeznaczony jest do drukarek atramentowych i doskonale się nadaje do drukowania zdjęć fotograficznych. Posiada dużą rozdzielczość aż 5760 dpi i pakowany jest po 20 sztuk w pudełku. Chcesz szczycić się niesamowitymi zdjęciami, których każdy Ci pozazdrości? Weź do pomocy nasze papiery fotograficzne, a nie zawiedziesz się na nich!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl