Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja
Dozowniki na ręczniki papierowe i podajniki są najczęstszym zastosowaniem cieszą się w miejscach o większym natężeniu ludzi. Takimi miejscami są toalety, gabinety lekarskie bądź inne instytucje publiczne. Można uwzględnić kilka podajników, które przystosowane są do różnego rodzaju ręczników papierowych oraz papieru toaletowego.
Podajniki na ręczniki papierowe składane typu ZZ, są w stanie pomieścić do 500 sztuk pojedynczych ręczników papierowych.
Ręczniki na rolce umieszczone w dozowniku bez trudu wyciągane są ze środka. Dozownik umożliwia szybkie i łatwe odrywanie ręczników nawet jedną ręką. Jeśli chcemy użyć czegoś co posiada rolkę i jest dużo wygodniejsze zainwestujmy w pojemnik na ręczniki w rolce. Zwykły podajnik ręczników papierowych może nie spełniać swojego zadania tak dobrze jak powinien zwracajmy się uwagę na pewne funkcje które mogą się nam okazać mocno przydatne nawet w takiej rzeczy jak podajnik ręczników.
Ręczniki wielorazowego użytku są nie higieniczne i wyglądają nie estetycznie. Są skupiskiem bakterii i drobnoustrojów, można się przy tym nabawić nie ciekawych chorób. W dzisiejszych czasach wybiegamy na przód z bezpieczniejszą i wygodniejszą technologią, która sprawdza się idealnie to: Ręczniki papierowe, które są jednorazowego użytku i po wyciągnięciu z podajnika zużyty ręcznik wyrzuca się do kosza. Dbając tym samym o higienę i ochronę przed nie chcianymi infekcjami. Ręczniki papierowe umieszczamy w odpowiednio przystosowanych do tego pojemnikach sa to tzw pojemniki na ręczniki by w ten sposób zachować pełną estetykę użytkowania. Dozowniki i podajniki najczęstszym zastosowaniem cieszą się w miejscach o większym natężeniu ludzi. Takimi miejscami są toalety, gabinety lekarskie bądź inne instytucje publiczne. Można uwzględnić kilka podajników, które przystosowane są do różnego rodzaju ręczników papierowych oraz papieru toaletowego. Np podajniki na ręczniki papierowe składane typu ZZ, są w stanie pomieścić do 500 sztuk pojedynczych ręczników papierowych. Ręczniki na rolce umieszczone w dozowniku bez trudu wyciągane są ze środka. Dozownik umożliwia szybkie i łatwe odrywanie ręczników nawet jedną ręką. Pojemnik na papier toaletowy zamykany jest na klucz co nie daje możliwości wyciągnięcia go ze środka. Jest to dodatkowa ochrona przed bakteriami w miejscach publicznych. Wszystkie te urządzenia są bardzo wygodne i łatwe w użytkowaniu. Dodatkowo każdy pojemnik wyposażony jest w okienko monitorujące zużycie papieru bądź ręcznika. Dzięki temu szybko uzupełnimy brakujący materiał.
Jak widać podajnik na ręczniki papierowe to rozwiązanie w miejscach gdzie korzysta więcej niż kilka osób. To samo można powiedzieć w przypadku gdy pojemnik na ręczniki papierowe jest wykorzystywany zazwyczaj w miejscach gdzie znajduje się więcej niż kilka osób wychodzi na to że to produkty przeznaczone dla większych skupisk ludzi. Na sam koniec warto przypomnieć że pojemniki na ręczniki papierowe powinny być dobrane wielkością do pomieszczenia tak by nie stanowiły problemu w poruszaniu się i korzystaniu z pomieszczenia, sprawdzajmy tą zasadę rozmiar do pomieszczenia.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Shoper Paczkomaty) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl