Trzeba sobie wyjaśnić czym tak naprawdę są flipcharty. Ta obcobrzmiąca nazwa określa bardzo praktyczne narzędzie przydatne w wielu firmach i nie tylko. Flipchart to tak naprawę rodzaj tablicy demonstracyjnej, można wręcz powiedzieć, że jest to urządzenie konferencyjne.

To nie żarty – tylko u nas kupisz flipcharty!

Flipchart jest lekką i łatwą w przenoszeniu tablicą, która posiada regulowaną wysokość. Występuje z dwoma rodzajami suchościeralnej powierzchni do pisania: magnetyczną, czyli taką umożliwiającą dodatkowo pracę z akcesoriami magnetycznymi oraz niemagnetyczną, czyli umożliwiającą pisanie po niej markerami i umocowanie na niej wymiennego bloku papierowego. Trzeba wiedzieć, że sam termin flipchart powstał ze złożenia dwóch słów: flip - przerzucać (w znaczeniu kartki) i chart - sporządzać jakiś wykres, przedstawiać coś za pomocą wykresu. Takie tablice można kupić w naszym sklepie online za przystępną cenę.

Pisz i rysuj co chcesz z pomocą flipchartów

Nieważne czy szkolisz swoich pracowników w zakresie marketingu czy prowadzisz warsztaty ze zdrowego żywienia, taka tablica może Ci się zawsze przydać. W naszym sklepie znajdziesz właśnie takie tablice (flipcharty). Znane marki takie jak BIELLA i Q-CONNECT zadbały o to, aby Twoje prezentacje zawsze wypadły na najwyższym poziomie. Przykładowy stojak trójnożny suchościeralno – magnetyczny to dobra jakość w atrakcyjnej cenie. Rama stojaka wykonana jest z aluminium, a odnogi są mocne i stabilne. Wyposażony jest w dźwignię umożliwiającą zmianę bloku, a wysokość można dopasować do potrzeb użytkownika. Flipchart posiada oczywiście podstawkę na akcesoria potrzebne podczas prezentacji. Z taką tablicą przedstawisz wygodnie i kreatywnie wszystko, co chcesz przekazać innym!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl