Opcje przeglądania

Druki do płacenia to wciąż wykorzystywana forma płatności na poczcie lub w banku. Z ich pomocą dokonamy wpłaty gotówkowej lub przelejemy pieniądze na inny rachunek. Druki wpłat gotówkowych i przelewów to wciąż podstawowe wyposażenie banków.

Polecenia przelewu, wpłaty gotówkowe

Druk "Ewidencja Przychodów" A5 48009 TYPOGRAF Druk "Ewidencja Przychodów" A5 48009 TYPOGRAF
Producent: TYPOGRAF
Cena: 5,99 zł (netto: 4,87 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "Faktura VAT Netto" A5 1124 TYPOGRAF /01124/ Druk "Faktura VAT Netto" A5 1124 TYPOGRAF /01124/
Producent: TYPOGRAF
Cena: 9,10 zł (netto: 7,40 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "Karta Narzędziowa Imienna" A5 TYPOGRAF Druk "Karta Narzędziowa Imienna" A5 TYPOGRAF
Producent: TYPOGRAF
Cena: 0,40 zł (netto: 0,33 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "KP" A6 TYPOGRAF 1047 Druk "KP" A6 TYPOGRAF 1047
Producent: TYPOGRAF
Cena: 6,15 zł (netto: 5,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "KW" A6 TYPOGRAF 1048 /01048/ Druk "KW" A6 TYPOGRAF 1048 /01048/
Producent: TYPOGRAF
Cena: 5,04 zł (netto: 4,10 zł )
szt.
zobacz więcej
Druk "Polecenie Przelewu" 2-odc 1132 TYPOGRAF /01132/ Druk "Polecenie Przelewu" 2-odc 1132 TYPOGRAF /01132/
Producent: TYPOGRAF
Cena: 8,70 zł (netto: 7,07 zł )
szt.
zobacz więcej

Polecenie przelewu i wpłata gotówki – płacimy z drukami akcydensowymi

Prawo przewiduje, że każda dyspozycja realizacji przelewów środków pieniężnych wymaga odpowiedniej formy. A zatem, jeśli nie korzystamy z bankowości elektronicznej, aby wydać polecenie przelewu, czy też wpłacić kwotę zobowiązania na rachunek dostawcy winniśmy wypełnić odpowiedni druk. Druk polecenia przelewu, jest to forma pieniężnego rozliczenia bezgotówkowego. Wypełnienie, podpisanie i złożenie takiego druku jest równoznaczne z wydaniem dyspozycji przekazania określonej w druku kwoty pieniędzy, poprzez dostawcę usług płatniczych, z naszego rachunku bankowego na wskazany rachunek beneficjenta. Dostawca usług płatniczych powinien zaksięgować polecenie przelewu najpóźniej w następnym dniu roboczym. Podobnie jest w przypadku wpłaty gotówkowej na konto. Zapoznaj się z ofertą BIUROZAKUPY.PL i zaopatrz się w druki, z których korzystasz.

Druki akcydensowe w niskich cenach

W naszym sklepie zaopatrzysz się w druki polecenia przelewu będące produktem dwóch największych producentów druków akcydensowych - firmy MICHALCZYK I PROKOP oraz TYPOGRAF. Druki pierwszego producenta dostępne są w wersji samokopiującej zawierającej 80 kartek, do ręcznego wypełniania oraz w wersji z wysokiej jakości papieru offsetowego (100 kartek), przeznaczone do druku. Papier offsetowy gwarantuje długotrwałą jakoś wydruku. Oferujemy druki polecenia przelewu i wpłaty gotówkowej w poręcznym formacie A6 (druki samokopiujące) lub wygodnym do drukowania formacie A4 (druki offsetowe), w wersji cztero - lub dwuodcinkowej, a także polecenie przelewu ZUS i polecenie przelewu PODATKI. Z kolei druki polecenia przelewu i wpłaty gotówkowej TYPOGRAF to 80 kartek z papieru samokopiującego, w orientacji poziomej, miękkiej oprawie i poręcznym formacie A6. Dostępne są w wersjach 2-odc, 3-odc i 4-odc. Dzięki zakupom on-line w naszym sklepie internetowym, możesz wybrać optymalną dla własnych potrzeb formę druków i zamówić dowolną ich ilość. Oferta dostępna dla Ciebie przez całą dobę, złożenie zamówienia bez wstawania z krzesła i ekspresowa dostawa do domu to bez wątpienia najwygodniejszy sposób na zakupy. Z BIUROZAKUPY.PL nie tracisz czasu i oszczędzasz pieniądze!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl