Opcje przeglądania

Nie ma łatwiejszej drogi do nauczenia liczenia, jak liczydło lub patyczki do liczenia. Pozwolą one poznać podstawy matematyki nawet najbardziej opornym na naukę maluchom. Liczydło to artykuł z ogromną historią, a jednak wciąż chętnie używany.

Liczmany i patyczki ADAMIGO Liczmany i patyczki ADAMIGO
Producent: ADAMIGO
Cena:

13,89 zł

Cena netto: 11,29 zł

Liczydło drewniane /130-1673/ Liczydło drewniane /130-1673/
Producent: GRAND
Cena:

36,99 zł

Cena netto: 30,07 zł

szt.
zobacz więcej
Liczydło szkolne z podstawką -130-1854- Liczydło szkolne z podstawką -130-1854-
Producent: KW TRADE
Cena:

14,05 zł

Cena netto: 11,42 zł

szt.
zobacz więcej
Patyczki do liczenia 100 sztuk -130-1493- Patyczki do liczenia 100 sztuk -130-1493-
Producent: KW TRADE
Cena:

5,95 zł

Cena netto: 4,84 zł

szt.
zobacz więcej

Czym jest liczydło?

Najstarszym LICZYDŁEM był Abacus – to kawałek deski, w której wzdłuż nacięte zostały rowki gdzie wkładano odpowiednią ilość kamieni . Przesuwając kamieniami można było wykonać obliczenie. Dzisiejsze liczydła zastosowanie mają te same, natomiast różnią się nie co wyglądem. Mamy dziś większe możliwości w wykonaniu liczydła, do którego używa się tworzyw sztucznych (plastiku) lub oszlifowanego drewna. Stąd też często widzimy liczydła drewniane jednak z precyzyjnie wyszlifowanego drewna do tego zabezpieczonego. Liczydło szkolne to stabilna podstawa, wewnątrz której wbudowane są pręciki a na nich z kolei naciągnięte kolorowe koraliki. Często spotykane liczydło drewniane to popularny typ tego produktu, ładnie wyglądające a przede wszystkim solidne i wytrzymałe. Np. liczydło firmy GRAND swoim wyglądem i kolorowymi kamyczkami przyciąga uwagę dzieci, co pomaga im w tych najmłodszych latach nauczyć się dodawania i odejmowania. Są bezpieczne w użytkowaniu a niewielki rozmiar liczydeł znajdzie swoje miejsce na każdym szkolnym biurku. Pod kątem wyboru dla dzieci w naszym sklepie można znaleźć szereg liczydeł, które się wpasują dla dzieciaków. Liczyło dla dzieci to mądra inwestycja w pierwsze przyswajanie dla ścisłego umysłu elementów odejmowania i dodawania.
Liczydła dla dzieci w naszym sklepie internetowym występują w mixach kolorów, często są z tworzywa sztucznego a dodatkowym atutem jest opcja zawieszenia go na ścianie.
Stąd też nie tylko liczydło stojące jest jedynym wyborem dla nas, a i zawieszenie w widocznym miejscu będzie świetną formą dobrze widocznej pomocy naukowej.

Patyczki do liczenia dla dzieci

Kolejną bardzo fajną metodą liczenia są tak zwane Liczmany – PATYCZKI DO LICZENIA
Plastikowe patyczki Fiorello przykują uwagę każdego dziecka, które przez zabawę przyczynią się do nauki najprostszych obliczeń matematycznych. Patyczki szkolne, o których mowa nie stwarzają zagrożenia, mają zaokrąglone końce, które zabezpieczają przed ukłuciem lub zrobieniem sobie krzywdy. Przezroczyste pudełeczko, w którym znajduje się 100 sztuk liczmanów ukazuje ich pełną kolorystykę. Z ciekawością sięgniesz po patyczki, by spróbować dodawania i odejmowania z Twoim dzieckiem. Proponujemy byś już dziś wybrał tę formę nauki. Sprezentuj swojemu dziecku liczydło i patyczki do liczenia i sam przekonaj się jak szybko Twoje pociechy załapią podstawowe obliczenia z dodawania i odejmowania liczb. Jak widzimy liczydło dla dzieci oraz tego typu patyczki do liczenia to nie droga rzecz a rozwija w dużym stopniu.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl