Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Promocja

Czym byłaby szkoła bez tradycyjnego dziennika lekcyjnego? Druki szkolne i biblioteczne stanowią podstawę funkcjonowania każdej szkoły i biblioteki.

Druki szkolne i biblioteczne

Szkoła i beztroskie dzieciństwo, po latach dociera do nas jak dobrze było być dzieckiem, bez problemów, mając głowę w chmurach. W szkole najfajniej zapamiętywane były i są przerwy poza lekcyjne, bo w ten czas można się powygłupiać parę minut przed kolejną lekcją. Dzwonek na lekcję symbolizuje 45 minut skupienia i czynnego udziału w zajęciach a za odpowiedź pani wpisuje ocenę do dziennika. W Dzienniku Lekcyjnym zostają odnotowywane nasze osiągnięcia edukacyjne oraz zachowanie. Bywa różnie i z zachowaniem i z ocenami, są słabsze i lepsze. Nauczyciela obowiązkiem było i jest w dalszej chwili zapisywanie w dzienniku wszystkiego. Począwszy od ocen, zachowania, nieobecności w szkole czy nie przygotowania. Jest to zbiór całorocznych stopni z którego później tworzy się ocenę końcową z osobno wyszczególnionych przedmiotów oraz z zachowania. Finalnie kończy się to świadectwem promującym ucznia do następnej klasy.

Dziennik lekcyjny niezbędny w każdej szkole

Chcielibyśmy Państwu zaoferować Dziennik Lekcyjny TYPOGRAF z przeznaczeniem dla uczniów klas podstawowych od IV-VI. Jest wykonany z papieru offsetowego i oprawiony w wytrzymałą twardą oprawę w formacie A4. Dziennik Lekcyjny wewnątrz posiada zakładkę w której kolejno w liczbie porządkowej – alfabetycznie zapisujemy imiona i nazwiska uczniów. W dalszej części kolejno powtarzające się arkusze na różne przedmioty lekcyjne, obecność oraz kartę z zachowaniem. Możliwość odnotowania na bieżąco osiągnięć swoich wychowanków, skutkuje sprawiedliwą ocena końcową. Zakupem Dziennika Lekcyjnego zapewne zainteresuje się szkoła, ale nie wątpliwie chętnymi będą także rodzice, których pociechy w pewnym wieku mają chęć w formie zabawy wystawiać oceny swoim nie widzialnym uczniom. Dziennik Lekcyjny dostępny jest dla wszystkich w naszym internetowym sklepie cały proces transakcji przebiega bardzo sprawnie i bez konfliktowo. Dostarczenie towaru następuje w tempie ekspresowym.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl