Opcje przeglądania

Druki akcydensowe to podstawa działania każdej większej firmy. Dzięki ewidencji środków trwałych można wykazać własność firmy, do której należeć może budynek, urządzenia biurowe, a także środki transportu i wiele innych.

Druki do środków trwałych

Środek trwały najczęstsze zastosowanie odnajduje w przedsiębiorstwach kiedy okres użytkowania jest przewidziany dłużej niż rok czasu. Do środków trwałych można zaliczyć nieruchomość taką jak budynek, obiekt mieszkalny, biurowiec, maszyny i różne urządzenia a także środki transportu. Wykorzystuje się go w ten czas na potrzebę najmu, dzierżawy lub innej podobnej umowy.

Ewidencja środków trwałych w niskich cenach

MICHALCZYK i PROKOP, TYPOGRAF oraz PAPIRUS to producenci druków akcydensowych gdzie w szeregu spośród kilku rodzajów wyłaniają się środki trwałe. Druki wykonane są z trwałego i odpornego na blaknięcie papieru offsetowego.Druk "Ewidencja Środków Trwałych" jest drukiem dwustronnym, który wykorzystywany jest podczas tworzenia księgi przychodów i rozchodów. Format tego druku jest wielkości A4 i A5. Do grupy środków trwałych zalicza się Druk "Ewidencja Czasu Pracy Kierowcy", który zastosowanie znajduje najczęściej w firmach transportowych, które prowadzą ewidencję i rozliczają kierowców z kart kierowców czy prędkościomierza. Druk "Przyjęcie Środka Trwałego" jest tak zwanym protokołem przekazu, potwierdzeniem przyjęcia środka trwałego do użytku na swoje potrzeby. Na bloczku znajduje się 50 kartek do zrywania formatu A6. Natomiast podczas wystąpienia zmian związanych z miejscem użytkowania przydatnym w tym momencie okaże się Druk "Zmiana Miejsca Użytkowania Środka Trwałego" . Każdy z tych druczków ma swoje zastosowanie a potrzeba korzystania z nich zależna jest od przedsiębiorstwa, które je respektuje. Poszukujesz druku środka trwałego i nie możesz nigdzie go spotkać, trafiłeś w dobre miejsce. Szeroka gama druków akcydensowych w biurozakupy.pl już od 1,70 zł. I to nie jest żart. Skoro znalazłeś się w tym miejscu to nie bez przyczyny, rozejrzyj się po naszej ofercie i dokonaj mądrych decyzji. Zakupy Online potrafią sprawiać radość.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl