Etykiety ostrzegawcze - Znaki BHP
etykiety BHP

Etykiety ostrzegawcze oraz inne oznaczenia BHP pełnia bardzo ważną funkcję w każdej firmie. Etykiety ostrzegawcze umieszczane w widocznych miejscach pozwalają na uniknięcie nieszczęśliwych i niebezpiecznych dla zdrowia wypadków. Etykiety ostrzegawcze dostępne w ofercie naszego sklepu w połączeniu z prostym w obsłudze, intuicyjnym kreatorem pozwalają na stworzenie oznaczeń do przedsiębiorstw, biur, na produkcje oraz do magazynów.

Znaki BHP

Nasze etykiety foliowe charakteryzuje świetna jakość i wytrzymałość na różne przeciwności takie jak na przykład zła pogoda. Dzięki dobrej odporności stworzone za pomocą etykiet znaki BHP mogą być wieszane zarówno w środku jak i na zewnątrz budynku, bez strachu o zalanie. Foliowe etykiety z powodzeniem można wykorzystywać jako:

  • Tablice informacyjne BHP do biur, na recepcję i w pomieszczeniach socjalnych – tablice informacyjne pomogą odnaleźć drogę do danego pomieszczenia, przypomną o zachowaniu odległości oraz myciu rąk
  • Etykiety ostrzegawcze na produkcję i magazyn – taśmy produkcyjne oraz magazyny są miejscami, w których należy zachować szczególną ostrożność. Odpowiednio rozmieszczone etykiety ostrzegawcze przypomną zagrożeniu, zapobiegając wypadkom
  • Tabliczki i znaki ochrony przeciwpożarowej do firm – oznakowanie przeciwpożarowe informują wszystkich pracowników o tym gdzie w razie wypadku szukać asortymentu przeciwpożarowego
znaki BHP

Tablice informacyjne BHP

Tablice informacyjne BHP stoją na straży bezpieczeństwa i higieny pracy. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważnym i fundamentalnym elementem wyposażenia każdego miejsca pracy są takie tablice. Oznaczenia BHP używane na budowach, czy w otwartych magazynach zapewniają bezpieczeństwo nie tylko pracowników, ale także osobom postronnym. Zapisane na tablicach informację ostrzegają przed potencjalnym zagrożeniem oraz informują o środkach ostrożności, oraz postępowaniu w razie wypadku. Dzięki dostępnemu online kreatorowi oraz naszych etykiet foliowych stworzenie odpowiednich znaków informacyjnych BHP jest bardzo proste.
etykiety ostrzegawcze BHP

Znaki ostrzegawcze BHP

Dzięki wieszaniu znaków ostrzegawczych BHP w odpowiednim miejscu można łatwo zapobiec wypadkom. Znaki powinny znajdować się wszędzie tam, gdzie życie i zdrowie pracowników oraz osób postronnych może być narażone na niebezpieczeństwo. Znaki BHP są obowiązkowym elementem wyposażenia miejsc takich jak taśmy produkcyjne i produkcja ogólnie oraz magazyny. Zapisane na nich ostrzeżenia przypominają o wykorzystywaniu środków ochrony osobistej oraz zachowaniu ostrożności w miejscach niebezpiecznych. Dostępne w naszej ofercie etykiety foliowe z pewnością stworzą idealne tablice ostrzegawcze ze znakami BHP.
znaki BHP

Tabliczki przeciwpożarowe BHP

Biało czerwone tabliczki przeciwpożarowe znajdują się w każdym miejscu publicznym. Te znaki BHP pełnią bardzo ważną funkcję wskazywania miejsc przechowywania asortymentu takiego jak gaśnice, koce gaśnicze, czy węże strażackie. Dzięki takim informacjom każdy jest w stanie szybko zareagować i w razie potrzeby zacząć gasić ogień. Oznaczenia przeciwpożarowe zdecydowanie ułatwiają także pracę strażaków, którzy wiedzą dokąd się udać, by znaleźć dodatkowy asortyment. Tabliczki przeciwpożarowe mogą powstać z połączenia naszych wytrzymałych etykiet foliowych oraz darmowego programu graficznego online dostępnego na naszej stronie.

Rekomendowane produkty na etykiety ostrzegawcze BHP:

[product id="47154, 48599, 56335, 48687, 48699, 48703"]
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomaty) już od 199,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl