Opcje przeglądania

Urządzenia biurowe to nieodłączna część każdego miejsca pracy. O ile trudniejsze byłoby życie w biurze bez wydajnego czajnika lub prostego i niezawodnego kalkulatora spoczywającego zawsze na naszym biurku. W tej kategorii oferujemy także większe urządzenia biurowe, takie jak na przykład bindownice, laminatory, niszczarki do papieru i wiele innych.

 

Niszczarka Fellowes 485Ci /4699001/ Niszczarka Fellowes 485Ci /4699001/
Producent: FELLOWES
Cena: 11 569,50 zł (netto: 9 406,10 zł )
szt.
zobacz więcej

Bogata oferta urządzeń biurowych i nie tylko

Dobrze wyposażone biuro to podstawa każdej firmy. Bez tego nie będzie możliwe sprawne zarządzanie fakturami, umowami czy innego rodzaju dokumentacją. Po umeblowaniu biura nie możemy zapomnieć o urządzeniach i sprzęcie biurowym. Jeśli chcemy, aby praca w biurze przebiegała sprawnie, musimy zadbać o to, aby sprzęt biurowy, na jakim będziemy pracować był solidny i przyjazny w obsłudze a przede wszystkim dopasowany do naszych potrzeb. Urządzenia biurowe dobrej jakości to gwarancja bezawaryjnej i przyjemnej pracy w biurze, jednak jedynie dobrze dobrane urządzenia i sprzęt biurowy ułatwią nam pracę, np. na co dzień nie niszczymy dokumentacji w całych segregatorach, więc nie potrzebujemy niszczarki z taką funkcją, ale jeśli pracujemy w open space to niezwykle ważny będzie cicho pracujący silnik, który nie będzie swoją pracą rozpraszać pozostałych pracowników. Jeżeli codziennie zszywamy kilkadziesiąt kompletów dokumentów, które trafiają do naszych klientów to dobrze dobrana bindownica sprawi, że zrobimy to estetyczniej i łatwiej.

Jakie sprzęty biurowe powinniśmy zakupić?

Do najbardziej potrzebnych należy zaliczyć drukarkę i od niedawna niszczarkę – od niedawna, ponieważ do maja 2018r. w wielu biurach brakowało tego urządzenia biurowego ale nowe przepisy związane z wdrożeniem RODO wymagają od nas odpowiedniej ochrony dokumentów, dlatego niszczarka stała nieodzownych sprzętem biurowym. Wielu z nas biuro kojarzy się z zapachem kawy o poranku, jednak nie każdy kawę pija, dlatego wyposażając biuro nie można zapomnieć o zakupie czajnika, niby banalne a to naprawdę niezbędny sprzęt biurowy – bo przecież przy kawie powstają najbardziej kreatywne pomysły.

W wielu biurach, gdzie wymagana jest oprawa dokumentów i ofert przyda się także bindowania, laminator oraz gilotyna.

Od niedawna coraz popularniejszym urządzeniem biurowym stają się oczyszczacze powietrza. W pracy spędzamy wiele godzin, dlatego tak ważne jest abyśmy mogli oddychać czystym powietrzem. Wiele osób nie docenia zasług urządzeń oczyszczających powietrze w miejscu pracy. Nie wiele miejsca, nie duży hałas a ogromny efekt w postaci przepływu lekkiego, oczyszczonego powietrza z mikro pyłków i kurzu, który unosi się kilka m nad ziemią. Te wszystkie artykuły są skrojone na Twoje potrzeby, sądzimy, że wybór, jaki przedstawiamy i ciągle udoskonalamy jest na odpowiednim poziomie.

Urządzenia biurowe - kosztowna inwestycja? - Tak i nie

Sprzęt biurowy nie należy do najtańszych jednak jak go dobrze dobierzemy i będziemy odpowiednio o niego dbać to posłuży nam wiele lat a przy tym pomoże zaoszczędzić mnóstwo czasu, np. przy oprawianiu dokumentów. Obecnie czas pracownika to jeden z największych zasobów firmy, dlatego warto go oszczędzać przy pomocy wydajnego sprzętu biurowego

Kupując sprzęt biurowy sklep, w jakim tego dokonamy ma bardzo dużo znaczenie. Nie każdy wie, ale coraz częściej oddziały producentów w danym kraju nie uwzględniają gwarancji na urządzenia biurowe pochodzące z importu. Dlatego wybierając sklep ze sprzętem biurowym, warto zapytać, czy sprzedawane urządzenia pochodzą z oficjalnej dystrybucji w danym kraju. Zaskakująco niskie ceny na urządzenia biurowe powinny dać nam do myślenia i skłonić do weryfikacji ofert i czy na sprzedawany sprzęt biurowy sklep daje nam odpowiednią gwarancję.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Shoper Paczkomaty) już od 200,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl